Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Усі записи, 06.04.2021

Як вибрати біокамін? Поради та інструкція

Встановлення біокаміна - це не тільки чудовий спосіб надати інтер’єру модного та цікавого характеру, а й додатково обігріти простір, внести в нього приємну атмосферу та здійснити мрію про встановлення каміна без пов’язаних з цим труднощів. Пропозиція виробників біокамінів дуже широка, тому у вас можуть виникнути проблеми з вибором. Який біокамін вибрати? Розглянемо дане питання в статті :)

Який біокамін? Спочатку виберіть тип

Біокаміни відрізняються способом встановлення. Ми можемо розрізнити наступні:

Як вибрати біокамін? Поради та інструкція

Вибір типу біокаміна повинен визначатися насамперед особистими уподобаннями та умовами навколишнього середовища. Окремо стоячі біокаміни часто бувають більш практичними, тим більше, що деякі види можна використовувати не тільки вдома, але і на відкритому повітрі - на терасі або в саду. І якщо ви маєте намір розмістити біокамін на стіні, ви можете вибрати настінний біокамін або кутовий біокамін, який розміщений в поглибленнях, або, наприклад, перегородку, підготовлену спеціально для цієї мети. З іншого боку, портальні біокаміни найбільшою мірою нагадують традиційні каміни і є чудовим вибором для класичних інтер’єрів. Звичайно, кожен з цих типів біокамінів вимагає різного обсягу установки.

Як вибрати біокамін? Поради та інструкція

Біокамін, як випливає з назви, повинен обпалюватися безпечним та екологічним паливом. У цьому випадку це біоетанол, тобто спирт без запаху, який при згорянні залишає лише водяну пару та вуглекислий газ у кількості, що не перевищує видих дорослої людини. Увага! Не дозволяється використовувати паливо, крім спеціального. Наприклад, на ринку є суміші етанолу з бензином. Їх слід уникати. Вони не тільки залишають небажану сажу, але й можуть загрожувати безпеці.

Як вибрати біокамін? Поради та інструкція

Вибір біокаміна та дизайну

Зовнішній вигляд біокамінів залежить від їх конструкції та способу встановлення. Ви можете знайти традиційні (портальні) моделі, сучасні біокаміни, але також і повністю футуристичні, які на перший погляд не схожі на камін.

Тож кожен повинен сам вирішити, чи хоче він вибрати більш традиційний або повністю сучасний біокамін. Звичайно, дизайн біокаміна повинен відповідати дизайну інтер’єру.

Як вибрати біокамін? Поради та інструкція

Розмір, тобто який біокамін вибрати, щоб він відповідав інтер’єру

Розміри біокамінів часто впливають на їх ціну. Чим менший біокамін, тим нижча ціна, хоча, звичайно, це не завжди вірне правило, оскільки на вартість також впливає, наприклад, якість матеріалів, що використовуються у виробництві. Однак розмір біокаміна також впливає на його корисність та облаштування приміщення.

Як вибрати біокамін? Поради та інструкція

Біокамін, безумовно, не може завалити маленьку кімнату своїми великими розмірами, але він також не може загубитися в ній. Якщо це не настільки характерно, що, незважаючи на невеликі розміри, це буде найсильнішим акцентом у кімнаті. Перевага більших біокамінів полягає в тому, що вони зазвичай віддають більше тепла.

Який біокамін? Вибір часто визначається ціною

Фінансові умови, безсумнівно, відіграють велику роль, і часто саме ціна може допомогти вам вирішити, який біокамін вибрати. Екологічний камін не повинен бути дуже дорогим, найпростіші моделі коштують всього кілька тисяч гривень. Однак, якщо ви хочете зробити ставку на виключно дизайнерський продукт, вам слід врахувати ціну навіть у кілька десятків тисяч гривень.

Наступна стаття: Види вентиляційних решіток і чому вони так важливі?

Категорії блогів

Популярні записи

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: