Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Усі записи, 14.12.2020

Ідеальний камін для квартири - біокамін!

Біокаміни - одна з найсучасніших тенденцій в дизайні інтер’єру. Не дивно - вони не тільки прості в установці та безпечні у використанні, але й надзвичайно ефективні. Чи є камін на біопаливі хорошим рішенням і для проживання в багатоквартирному будинку? Давайте перевіримо!

Ідеальний камін для квартири - це біокамін!

Багато людей через недостатню квадратуру приміщення або неможливість встановлення труби димових газів не можуть здійснити свою мрію про традиційний камін. Дизайнери біокамінів, які використовують екологічне паливо на основі етилового спирту рослинного походження, прекрасно попрацювали над даним рішенням. Ефектом згоряння є лише водяна пара і незначна кількість вуглекислого газу (подібні до тих, що знаходяться в повітрі, яке ми видихаємо). Через те, що біокаміни не виділяють диму та інших шкідливих речовин, вони не потребують підключення до димоходів та є екологічно чистими. Вони не залишають сажі та попелу, тому підтримувати їх у чистоті дуже легко.

Водяна пара, що утворюється в процесі згоряння біопалива, покращує вологість у приміщенні. Камін для квартири в багатоквартирному будинку також можна використовувати для домашньої ароматерапії, помістивши в нього посудину з ароматичним маслом, наприклад, лавандою, яка має заспокійливу дію; Евкаліпт, який має саніруючу та очищаючу дію, або сосна, яка підвищує імунітет та допомагає лікувати інфекції верхніх дихальних шляхів.

Хоча біокаміни не можуть бути єдиним джерелом опалення в будинку, вони ідеально підходять як додаткове джерело тепла. І не тільки в осінньо-зимовий сезон! 100% енергії, виробленої в результаті горіння, надходить у приміщення, де знаходиться біокамін. Кількість тепла, яке може бути отримано в результаті спалювання біопалива, також залежить від розміру контейнера для біопалива.

Камін для квартири в багатоквартирному будинку та безпека

Незважаючи на те, що біокамін безпечний і простий у використанні, слід пам’ятати кілька основних правил безпеки. Через те, що біопаливо є легкозаймистим продуктом, його не можна додавати в розпалений або палаючий біокамін. Хоча біокамін не виділяє диму, приміщення, в якому він знаходиться, слід регулярно провітрювати. Усі легкозаймисті елементи, такі як килимові покриття, меблі та штори, повинні знаходитися на відстані не менше 1,5 метрів від біокаміна. Також слід пам’ятати, не залишайте камін запаленим, коли виходите з дому або лягаєте спати.

Повна свобода дизайну

Біокамін є не тільки додатковим джерелом опалення, але і оригінальною оздобою інтер'єру, що забезпечує практично необмежені можливості облаштування. Дизайнери біокамінів пропонують стоячі, підвісні або портальні біокаміни. Камін для квартири впишеться в атмосферу будь-якої кімнати. Моделі, які оманливо схожі на традиційні каміни, ідеально підходять для інтер’єрів, оформлених в англійському або скандинавському стилі. У свою чергу, каміни з футуристичними формами стануть ідеальним доповненням до сучасного лофту. Невеликий простір - не проблема! Біокамін можна встановити де завгодно - не тільки у вітальні чи кабінеті, але також у спальні, ванній і навіть на терасі чи балконі.

Наступна стаття: Складний вибір: газовий чи традиційний камін?

Категорії блогів

Популярні записи

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: