Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Усі записи, 29.12.2020

Камін вдома - руйнуємо міфи!

Сім'я мріє про камін, і вам цікаво, звідки насправді походить популярність цього пристрою? Ми всі знаємо, що стихія вогню завжди була вирішальною для людства. Це забезпечило не лише розвиток, а й тепло і безпеку. Не дивно, що ми все ще піддаємося чарам іскристого полум’я - його близькість створює нам гарний настрій і дарує відчуття комфорту. Однак це не змінює того факту, що при купівлі каміну може виникнути багато проблем. Що робити, якщо ви не впевнені, чи правильним рішенням для вас є камін? Чи може його обслуговування перевершить ваші очікування?

Побоювання, пов'язані з експлуатацією каміну

Багато людей відмовляються від покупки каміна для дому чи квартири через побоювання щодо його використання. Напевно, легко поставити себе в ситуацію, коли ваша родина давно наполягала на придбанні цього пристрою, і вам важко не скептично ставитися до цієї ідеї. Ви уявляєте величезну кількість технічних обов’язків, які, ймовірно, ляжуть на ваші плечі. Що робити, якщо експлуатація каміна виявиться складною і неприємною? У будинку буде безлад, і замість того, щоб проводити спільні хвилини біля теплого вогнища, у вас будуть сварки та проблеми.

Страхи часто стосуються труднощів при установці та експлуатації каміна та того, що його використання перетворить будинок в хаос. Багато людей очікують нагару, бруду та запального запаху. Інші, в свою чергу, стурбовані безпекою та вартістю таких інвестицій. У вас, напевно, також є такі занепокоєння, але чи обгрунтовані вони?

Руйнуємо міфи

Більшість заперечень проти придбання каміна випливають із популярних міфів про його використання. Варто придивитися до них уважно і спростувати неправдиві твердження, які заважають вам купувати його раз і назавжди.

1. Камін - це марна трата часу

Одне з основних занепокоєнь полягає в тому, що розпалювання та гасіння полум'я займе багато часу. Тим часом кожен користувач каміна підтвердить, що розпалювання вогню займає лише кілька хвилин, і нам не потрібно надто турбуватися про його гасіння - просто припиніть підливати паливо чи докладати дрова. Також не потрібно турбуватися рубанням дров, якщо вам не хочеться. На ринку доступна готова сировина, яка ідеально підходить як паливо. У випадку газових камінів насолоджуватися теплом вогню - справа... одного клацання на пульті дистанційного керування.

2. Камін важко встановити і обслуговувати

Багато людей бояться труднощів з установкою та експлуатацією каміна, але немає нічого більше неправильного! Сучасні каміни не вимагають спеціальних знань. Багато моделей не потребують специфічних навичок, щоб їх змонтувати, для інших варто просто скористатися професійною допомогою компанії, у якої ми придбали товар. Що стосується повсякденного використання каміна, сьогодні ці пристрої спроектовані для простоти та інтуїтивності у використанні. Якщо ви пам’ятаєте основні правила безпеки, регулярно перевіряйте стан пристрою та використовуйте якісне паливо - не буде ніяких випадковостей чи проблем.

3. Камін = безлад

Каміни неправильно пов’язані з хаосом, який важко контролювати. Тим часом, при правильному використанні це не призведе до безладу в навколишньому просторі. У випадку з традиційним каміном, варто створити окрему зону, де ви будете зберігати паливо. Завдяки цьому ви уникнете розповзання шматочків деревини по будинку. Газові каміни та біокаміни не залишають забруднень.

4. Камін зруйнує стіни

Можливо, ви також боїтеся, що після покупки каміна вам доведеться перефарбовувати стіни. Ви також можете впоратися з цією проблемою... НІ! Ви можете ПОВНІСТЮ ВИКЛЮЧИТИ цю проблему, правильно використовуючи камін. Потрібно лише пам’ятати регулярно чистити топку і не відкривати двері занадто раптово при підливанні палива. Завдяки цим простим звичкам ви уникнете нагару на стінах.

5. Камін не економний

Звичайно, камін - це свого роду інвестиція, але, як найбільш рентабельна. Адже це стане не тільки прикрасою, а й економічним джерелом опалення. Саме використання пристрою не приносить великих витрат - важко знайти менш дешеве джерело тепла.

6. Камін перегріє будинок

Деякі побоюються у свою чергу про те, що камін перегріє приміщення, в якому він знаходиться. Тут найкращим рішенням - використовувати камін відомого, авторитетного бренду. Фахівці допоможуть вам визначити відповідну потужність нагріву, завдяки чому ви уникнете неприємностей. Натомість вам сподобається спеціальне джерело тепла.

7. Камін смердить

У випадку правильного використання каміна вам не доведеться турбуватися про неприємний запах. Непереборний запах диму може означати, що ви маєте справу з несправністю. При правильному догляді за каміном не потрібно турбуватися про це - навіть сліду від неприємного запаху не з’явиться.

Тож ви самі можете переконатися, що робота з каміном інтуїтивно зрозуміла і проста. Звичайно, вам слід витратити на це мінімум часу. Завдяки тому, що ви звернете увагу на те, чи правильно працює пристрій, ви уникнете потенційної неприємності. Якщо ви зважитеся на покупку, незабаром ви зможете насолодитися не тільки красивою обробкою будинку або квартири, але і економічним джерелом опалення. А визнання в очах родини? Безцінне!

Наступна стаття: Ідеальний камін для квартири - біокамін!

Категорії блогів

Популярні записи

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: