Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

ПриймаюПолітика

Усі записи, 28.10.2020

Садові пальники - стильне рішення для саду

Влітку ми проводимо багато часу в саду або на терасі. Це місце, де ми відпочиваємо та проводимо особливі хвилини в компанії родини та друзів. Давайте подбаємо про цікаву та затишну обстановку, яку ми зможемо легко створити за допомогою садового пальника. Ми підкажемо, як вибрати найкращий для вас.

Що таке садовий пальник?

Садові пальники незамінні в сучасному саду. Вони декоративні, опалювальні і навіть замінюють мангал або камін.

Пальник - це ємність, чаша, найчастіше зі сталі або чавуну, в якій ми спалюємо дрова. Це просто пересувний камін. Ви можете перемістити їх у будь-яке місце (дотримуючись правил безпеки). Таким прикладом є газовий пальник Triangle.

Це ідеальне рішення для людей, які люблять багаття, але не хочуть присвячувати їм частину газону або не можуть вибрати зручне місце для паління на ньому. Ви завжди можете приховати пальник, коли ним не користуєтесь. Їх конструкція забезпечує чисте горіння, не розсипаючи золу. Ви можете переглянути модель PIT.

Який пальник вибрати?

Перш ніж вибрати підходящий для себе газовий пальник, дайте відповідь на питання - яку функцію він повинен виконувати і яке паливо ви хочете використовувати. Існують різні моделі. Якщо ми вибираємо газовий пальник на газі, це рішення, яке забезпечить візуальні та опалювальні значення. Є також готові моделі - Sierra.

Класичні дров’яні пальники можуть бути сталевими, легкими та дуже зручними для перенесення самостійно. Чавун, які важчі, але дуже стійкі, завдяки чому вони є постійним декоративним елементом. Якщо ми шукаємо декоративне рішення, ми маємо широкий асортимент пальників, які порадують найвибагливіших своєю формою. Цікава модель з насадкою для гриля, тобто 2 в 1. Незалежно від того, яку форму ми оберемо, ми будемо розігріватися один з одним, а любителі багаття отримають ідеальне рішення для випікання ковбас.

Цікаві пропозиції

Наша пропозиція включає кілька моделей пальників. Знайдіть такий, який ідеально підійде для вашого саду.

Категорії блогів

Популярні записи

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: