Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Усі записи, 19.01.2021

Камінні печі - види та застосування

Сучасні камінні печі є привабливою альтернативою традиційним камінам. Сталь, чавун, кахель або, можливо, газ: який із них найкраще підійде у Вашому домі? Радимо, яку піч вибрати.

Окремо стояча камінна піч та традиційний камін

Найкраще задуматися про встановлення традиційного каміна на етапі проектування будинку, особливо коли пристрій повинен підводити тепло до всіх приміщень будівлі. Завдяки цьому ми уникнемо додаткових витрат та... нового ремонту. Однак, якщо ви розглядаєте можливість встановити камін у вже мебльованій вітальні, вам слід подумати про встановлення окремо стоячої печі. І хоча камінна піч не може бути основним джерелом опалення, вона прекрасно обігріє приміщення, в якому вона знаходиться, і нагріває поверхню відповідно до своєї потужності.

Камінна піч готова до монтажу. Це також забезпечує більшу свободу розташування: її розташування лише обмежує доступ до труб димоходу.

Вибираючи камінну піч, в першу чергу слід звернути увагу на потужність нагріву приладу, вид спалюваного палива та вплив на навколишнє середовище. Якщо піч сертифікована за німецьким стандартом BlmSchV2, ви можете бути впевнені, що вона дозволяє максимально зменшити викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Камінна піч, крім функції опалення, також є ідеальним декоративним елементом, особливо в невеликих приміщеннях. Залежно від матеріалу, з якого вона виготовлена, вона підкреслить декор сучасного інтер’єру із рустикальним, скандинавським, традиційним або навіть промисловим характером.

Чавунні окремо стоячі камінні печі

Чавунні печі, крім того, що дуже довговічні, важать набагато більше сталевих печей. Хоча чавун - це матеріал, який нагрівається повільніше, він віддає тепло довше, навіть довго після того, як полум'я в печі згасло. Як результат, це дозволяє знизити витрату палива та є більш ефективним рішенням. Виконання прикрас на корпусі чавунної печі робить її ідеальним рішенням для людей, які цінують традиційний стиль.

Чавунна піч не тільки нагрівається, але і є оригінальною прикрасою приміщення - вона чудово підходить для кімнат, оформлених в англійському або рустикальний стилі. Чавунні печі - це класичні рішення, засновані на міцних, масивних виливках.

Окремо стоячі кахельні печі

Кахельні печі повертаються в моду, але вже в сучасному та трендовому дизайні! Хоча зовні вони нагадують традиційні керамічні печі, в наш час для їх будівництва використовуються лише високоякісні матеріали з хорошою теплопровідністю, які забезпечують максимальну ефективність горіння та мінімальний вплив на навколишнє середовище. Кахельні печі стануть ідеальною прикрасою вітальні у традиційному стилі.

Камінні печі зі сталі

Сталеві печі легші за чавунні або кахельні. Сталеві печі - це пристрої, створені з використанням найсучасніших методів обробки. Сталеві елементи обрізаються лазером за допомогою сучасних пристроїв, а потім згинаються на гнучкових верстатах з CNC.

Якісна сталь стійка до високих температур. У сучасних камінних печах камера згоряння облицьована спеціальним теплоакумулюючим матеріалом, який безпосередньо впливає на ефективність горіння.

Сучасні камінні печі зі сталі відносяться до стилю ретро. Вони чудово виглядають в сучасних та промислових інтер’єрах.

Газова піч-камін

Для газових камінних печей потрібна подача газу (природного газу або з балонів для зрідженого газу). Ці пристрої забезпечують найвищий рівень безпеки та реалістичне бачення вогню. Вони оснащені герметично закритою камерою згоряння та датчиком термопари, який відключає подачу газу при гасінні полум'я.

Газові камінні печі мають власну систему електроживлення, тому вони не залежать від роботи електроустановки. Додатковою перевагою є те, що газовою піччю можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Печі цього типу ідеально підходять для сучасних мінімалістичних інтер’єрів.

Наступна стаття: Камін вдома - руйнуємо міфи!

Категорії блогів

Популярні записи

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: