Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Усі записи, 28.10.2020

Куди поставити камін - радимо!

Розташування каміна, як правило, передбачається і вказується в архітектурному проекті кожної будівлі. Ті, хто тільки будує свій будинок, мають простіше завдання. Інакше йде справа у випадку з існуючими будівлями, де камін ще не розміщений. Тут часто доводиться реконструювати або будувати нову установку. Що слід враховувати при виборі місця для каміна? Яких правил ми дотримуємось?

Скільки місця для каміна необхідно?

Перш за все, ми керуємось тим, що функціональність приміщення не повинна порушуватися. Плануючи камін, не ставте його біля дверей або проходів, так званих маршрутів зв'язку. Уявіть, що вам доведеться підходити близько до такого пристрою кілька разів на день, або переміщати кошик з деревом. Краще уникати цього та передбачати певні речі на етапі підготовки плану ремонту.

Зазвичай розташування такого джерела тепла залежить від труб димоходу, без яких камін не може нормально функціонувати. Традиційне рішення також вимагає надходження повітря ззовні, хоча є моделі, які беруть повітря зсередини, наприклад камінна топка JAS. Однак його не можна встановлювати в інших установках. В результаті високої температури вони можуть бути пошкоджені, несправними або навіть перетворитися в пожежу. Якщо камін буде використовуватися для опалення, то він повинен знаходиться в центрі будинку, як правило, у вітальні. Іноді в більш оригінальних будинках він з’являється у спальні або у ванній. Однак тут ми рекомендуємо трохи менші рішення, якими є біокаміни, які не вимагають складного обслуговування та димоходу.

Камін між вікнами - це можливо?

Сучасні пристрої дозволяють встановлювати каміни в різних, незвичних місцях, наприклад між вікнами. Однак важливо, щоб там був димохід. Інакше поставити там камін буде просто неможливо. Якщо є можливість встановити камін в іншому місці, варто вибрати. Негерметичні вікна можуть забирати тепло, яке утворюється. Пристрій більше не буде ефективним джерелом тепла. Окремо стоячі печі найкраще працюють між вікнами.

Широкий вибір камінних топок дозволяє встановлювати такий пристрій також у куті кімнати. У таких місцях найкраще працюватимуть окремо стоячі печі з панорамним склом, такі як Koza Picard або Enyo, або печі, які ідеально вписуються в простір між стінами, такі як Tohr. Наші печі також спеціально підготовлені для кутових рішень, оскільки вони можуть змінити систему входу / виходу відпрацьованих газів. Вони дуже універсальні.

Плануючи місце для каміна, пам’ятайте, що вам також знадобиться місце для його житла. Це необхідно не тільки з міркувань безпеки, а й з естетичної точки зору. Зазвичай його роблять із спеціальних ізоляційних плит. Більше того, допускаються такі матеріали, як камінь, цегла, бетон. Детальна інформація про відстані міститься в технічних характеристиках таких виробів, варто заглянути туди перед придбанням топки, тобто на етапі планування.

Камін у кімнаті - зі склом чи без нього?

На ринку є два типи камінів - відкритий та закритий. Перший, дещо традиційніший, не має дверцят, що відокремлює приміщення від вогню, другий, навпаки, має сучасне скління. Відкритий камін - старе рішення. Каміни з дверцятами застосовуються набагато частіше. Вони більш екологічні, естетичні та економічні, оскільки мінімізують уникнення тепла.

Камін зі склом варто вибрати, коли ви плануєте запалювати його часто, а не лише зрідка. Такі моделі мають набагато більшу теплову ефективність, ніж ті, що не мають дверцят. Вони ефективніші, оскільки деревина всередині горить набагато повільніше.

Важко не згадати проблеми безпеки. Двері зі склом мають спеціальні клямки. Це важливий захист, особливо якщо в будинку проживають діти та домашні тварини. Крім того, скло каміну значно мінімізує ризик пожежі, коли не завжди є можливість стежити за вогнем.

На сьогодні найкращими рішеннями є каміни з дверцятами. Багатство асортименту дозволяє легко знайти те, що відповідатиме потребам покупця. Як з точки зору естетики, так і ціни.

Наступна стаття: Садові пальники - стильне рішення для саду

Категорії блогів

Популярні записи

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: