Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Газові камінні топки Kratki

Сортувати
Фільтр
LEO 100 LPG
LEO/100/G31/37MBAR

138 245 грн.

LEO 100 NG
LEO/100/G20

138 245 грн.

LEO 100 ліва / права LPG
LEO/LP/100/G31/37MBAR

155 488 грн.

LEO 100 ліва / права NG

155 488 грн.

LEO 100 ліва LPG
LEO/L/100/G31/37MBAR

146 974 грн.

LEO 100 ліва NG
LEO/L/100/G20

146 974 грн.

LEO 100 права LPG
LEO/P/100/G31/37MBAR

127 796 грн.

LEO 100 права NG
LEO/P/100/G20

146 974 грн.

LEO 100 тунель LPG
LEO/100/TUNEL/G31/37MBAR

151 360 грн.

LEO 100 тунель ліва / права LPG

155 918 грн.

LEO 200 LPG
LEO/200/G31/37MBAR

241 961 грн.

LEO 200 NG
LEO/200/G20

241 961 грн.

LEO 200 ліва / права LPG
LEO/LP/200/G31/37MBAR

276 533 грн.

LEO 200 ліва / права NG

276 533 грн.

LEO 200 ліва LPG
LEO/L/200/G31/37MBAR

259 247 грн.

Показано від 1 до 15 з 50 (всього сторінок: 4)

Чому варто купувати саме у нас?

Наші фахівці допоможуть підібрати продукт, відповідний вашим потребам.

Безкоштовна доставка

Від 7000 грн.

Професійні консультації

Маєте питання - телефонуйте!

Гарантія до 10 років

Ми - офіційний представник!

Вигідні покупки

Гарантія найкращої ціни!

В сучасному світі важливо отримувати максимум від усього, що навколо. Тому, і не є дивним, що все частіше наші клієнти обирають саме газові топки для каміну, адже це справді максимальний комфорт, який не потребує зайвих турбот.

Спостерігати за тим, як горить вогонь доволі цікаве заняття, яке розслабляє та заспокоює. А відчувати тепло, яке розсіюється навколо — це надзвичайно приємне відчуття. Газовий камін — дає ефект живого вогню, а в якості палива для нього використовується природний газ. Тому, обрати газові каміни для обігріву дому — вірне рішення. Окрім того, каміни є надзвичайно надійні, вони не залежать від перепадів напруги, електрики, їх робота залежить тільки від присутності топлива. Саме через це каміни не тільки більш економні, але й більш довговічні.

Камін газовий: переваги

Такий тип обігріву має досить багато позитивних сторін. Якщо порівнювати каміни газові та традиційні методи обігріву будинку, можна сказати, що камін дуже легкий та зручний в експлуатації та не потребує додаткового догляду (його можна залишати без особливого нагляду), тут присутня чудова тепловіддача, а викиди шкідливих викидів — мінімальні, що дозволяє говорити, що вони є більш екологічними. Вони надзвичайно швидко налаштовуються на роботу, майже одразу після включення, а основною особливістю є те, що камін у домі, квартирі, котеджі чи на дачі має надзвичайно привабливий вигляд за доступною ціною.

Ми настійливо рекомендуємо і звертаємо особливу увагу на те, що дуже важливо, щоб звичайні каміни на дровах, газові каміни, печі чи топки встановлювали тільки професіонали! Ось чому:

Принцип дії та особливості побудови

Конструкція каміна не є складною. Кожух, каркас, пальники, калорифер та терморегулятор, клапан безпеки, який відключає постачання газу якщо відстуні певні датчики чи вогонь — ось і вся конструкція. Матеріали, з яких вона виготовляється — це сталь та термостійке скло. Скло може витримати високу температуру, але й тут варто зважати на безпеку — не рекомендується використовувати газову топку, якщо на термостійкому склі є тріщини.

На всіх моделях присутні дверцята, які кріпляться на гвинтах, без всяких додаткових механізмів, що дозволяє швидко відчиняти та зачиняти дверцята. Одним із їх плюсів є те, що, на відміну від камінів на дровах, газові каміни більш пожежобезпечні, завдяки клапанам.

Для того, щоб запалити чи, навпаки, потушити газовий камін, вам не потрібно особливих знань чи навиків, адже все дуже просто — за допомогою п’єзорозпалу чи дистанційного пульта.

Тим паче, для того, щоб додатково убезпечити користувачів під час експлуатації, присутній датчик теплотяги, основною функцією якого є контроль тяги в димоході. Зазвичай, він розміщений на димозбірнику та зв'язаний з автоматикою. Якщо тяга занадто велика чи, навпаки, занадто мала, то за допомогою автоматики подача газу призупиняється до того часу, поки не з'явиться саме така тяга, як необхідна для коректної роботи.

Для того, щоб імітувати горіння справжнього традиційного каміну, на решітку ставлять декоративні поліна, виготовлені із вогнетривкого матеріалу. При нагріванні вони мають досить ефектний вигляд та ззовні майже не відрізняються від справжніх.

Топка газова в домі: що потрібно знати

Одним з найбільш вадливих моментів, на який варто звернути увагу є присутність димоходу в домі. Тому, купуючи газовий камін обов'язково виділіть місце під димохід. Він потрібен для виводу продуктів згорання, а також допомагає створити тягу всередині топки.

Різниця між димоходом для звичайного каміну та для каміну газового суттєва — для газових камінів димохід повинен бути виготовлений із термостійкого матеріалу та бути воомтійким, адже продукти згорання містять воду.

У кожної людини унікальний та неповторний смак на різноманітні речі. Зважаючи на різновиди сучасних дизайнів, спеціалісти розробили величезний модельний ряд топок для каміна, щоб кожен зміг обрати саме те, що ідеально підходитиме до обраного інтер'єру та задовільнить навіть найбільш вишуканий чи ексцентричний смак.

Перед тим як купити камін, варто мати на увазі, що вони розділяються на два типи:

На нашому сайті ви можете знайти величезний асортимент, як і окремостоячих камінів, печей, так і моделей вбудованих топок — їх ціна значно нижча, тому і модельний ряд, зазвичай, більш обширний.

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: