Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Партнерство

B2B

Запрошуємо до співпраці: архітекторів, дизайнерів, будівельні компанії, монтажників та відповідні магазини (продаж камінів печей та аксесуарів).

Дбаємо про теплі стосунки

Розвивайте свій бізнес за допомогою нашої маркетингової підтримки. Співпраця з нами підвищує престиж та гарантує вам низку переваг. Для клієнтів B2B ми підготували унікальні пропозиції, які вже оцінили багато компаній.
Ми цінуємо найкраще

Ми пропонуємо спеціальні сертифікати партнерам, які відповідають найвищим стандартам наданих послуг. Завдяки їм ви підвищите довіру до комерційних відносин, а також забезпечите собі додатковий прибуток. Сертифікат - це гарантія ідеальної якості ваших послуг, яку ваші клієнти напевно оцінять.

Допомагаємо оформити зовнішній вигляд салону

Ми пропонуємо допомогу у створенні виставок у салоні. Ми надаємо оригінальні елементи оздоблення, спеціальні рекламні матеріали та цікаві пристосування. Все це для того, щоб ваш бізнес міг функціонувати ще краще і... прекрасно представляти себе.

Ми зосереджені на розвитку

Для спільного вдосконалення навичок ми організовуємо безкоштовне комерційне та технічне навчання та надаємо професійні консультації. Завдяки співпраці з нами ви завжди будете в курсі тем, що стосуються галузі, і зміцните свої позиції експерта.

Зустрічаємося на виставках

Познань, Верона чи Франкфурт? Ми регулярно беремо участь у найважливіших галузевих заходах. Вітчизняні та закордонні ярмарки дозволяють нам встановлювати нові ділові відносини та обігрівати існуючі. Ми також надаємо своїм партнерам постійну підтримку під час регіональних виставках. Почніть працювати з нами і подивіться, наскільки наша підтримка на виставках може принести вашому бізнесу.

Продукти, орієнтовані на потреби

Ми пропонуємо сучасні каміни, печі, біокаміни і аксесуари, дотримуючись традиції.
Ви знайдете товар з найкращим співвідношенням ціна / якість. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви залишилися задоволені співпрацею з нами.

Дбаємо про теплі стосунки

Ми зацікавлені в партнерських відносинах.
Скористайтеся контактною формою, щоб переконатися в цьому.
Введіть назву організації
Введіть ваше ім'я
Введіть ваше прізвище
Введіть ваш email
Введіть ваш телефон
Введіть ваше місто

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: