Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Усі записи, 04.03.2021

Види вентиляційних решіток і чому вони так важливі?

Вентиляційна решітка є одним з важливих елементів установки каміну, для того щоб виконати свою роль, вона повинна бути правильно підібрана. Що враховувати при виборі вентиляційної решітки? Чи варто робити ставку на традиційні, а точніше декоративні моделі? Перевірте, які новинки з’явилися на ринку вентиляційних решіток.

Вентиляційна решітка - що це?

Що таке решітка для каміну? Простіше кажучи, це своєрідний закінчення каналів, що розподіляють тепле повітря від каміна. Він продувається як механічним, так і гравітаційним методом. Варто звернути увагу на моделі решіток, які дозволяють контролювати кількість повітря, що подається в приміщення, завдяки зміні положення жалюзі.

Місце встановлення решіток, як правило, є димохідною трубою каміну, її також можна встановити в стіні. Окрім впливу на належну вентиляцію приміщень, решітки можуть бути елементом декору даного приміщення. Багато з них мають декоративну цінність і одночасно закривають вентиляційні отвори.

Види вентиляційних решіток і чому вони так важливі?

Вентиляційні решітки - які обрати і де встановити?

Насправді, коли ми плануємо мати камін вдома, нам слід вибрати кілька решіток. Найважливіший з них розміщений у верхній частині корпусу каміна. Крім того, рекомендуються стельові решітки. Є також решітки, які допомагають розподіляти повітря по всій квартирі (на стелі та стіні).

Розмір решіток повинен залежати від потужності каміна. Крім того, варто вибирати моделі, які будуть стійкі до фізичних і механічних факторів, особливо високої температури. Це покупка на довгі роки, тому не варто на цьому економити.

Види вентиляційних решіток і чому вони так важливі?

Вентиляційні решітки Kratki в нашій пропозиції

Чому варто зацікавитися нашою пропозицією? Перш за все тому, що широкий асортимент дозволяє вибрати найкращу ширину кишені решітки, її висоту, глибину, діаметр та активну площу решітки.

Серед безлічі моделей решіток є вентиляційні решітки різної форми, такі як: прямокутні, люфти (із маскуючим повітрозабірником), тунельні, декоративні, круглі, повітрозабірники, анемостати, підлогові, а також ревізійні дверцята. До останніх належать вентиляційні решітки, що мають наступні функції на вибір: сітка, відкрита проста, відкрита кутова, жалюзі або інші.

Види вентиляційних решіток і чому вони так важливі?

Декоративні вентиляційні решітки

Правильно підібрана камінна решітка має великий вплив на декор будь-якого інтер’єру. Роблячи покупки, варто звернути увагу на декоративні вентиляційні решітки. Вони відрізняються, серед іншого, оригінальним кольором. Kratki пропонує білі, кремові, графітові, мідні, чорні, чорні та золоті, золоті, чорні та срібні, нікелеві та шліфовані моделі. Колір та відтінок можуть відповідати дизайну інтер’єру та стилю, в якому він був оформлений.

Види вентиляційних решіток і чому вони так важливі?

Пропозиція магазину Kratki включає переважно традиційні вентиляційні решітки. Вони мають унікальний дизайн, який відображає майстерність кваліфікованих формувальників. З іншого боку, решітки типу люфт та тунель є відповіддю на потреби ринку дизайну інтер’єрів, ідеально відповідаючи стилю сучасних просторів. Тим часом міцність виготовлення - одна з найбільших особливостей підлогових решіток. Вони виготовлені із шліфованої нержавіючої сталі, яка має підвищену стійкість до навантажень та корозії. Є також форми з дуже витонченими орнаментами, такі як кристали Сваровскі. Металеві вентиляційні решітки, як і з інших матеріалів, дійсно можуть вас позитивно здивувати.

Наступна стаття: Види камінних топок: як вибрати найкращу

Категорії блогів

Популярні записи

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: