Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

ПриймаюПолітика

Усі записи, 28.10.2020

Газові обігрівачі - види та використання в домашніх умовах

На наших терасах, балконах і в садах дедалі частіше використовують газові обігрівачі. Вони стають не лише практичною зручністю та способом обігріву, особливо прохолодними вечорами, але й вишуканим доповненням до зовнішнього оформлення. Це рішення широко використовується в домашніх проектах, але також - або особливо - чудово працює в галузі промисловості HoReCa. Дизайнерські форми та приємна естетична лінія роблять це не лише варіантом опалення, але й декором!

Що таке газові обігрівачі?

Газові обігрівачі - це сучасне опалювальне рішення, яке використовується у відкритих приміщеннях. Це прилади, призначені в основному для місць, які не потребують постійного опалення. Мова йде про сезонні сади ресторанів чи кафе, тераси дачних будиночків та альтанки.

Добре розміщені газові обігрівачі є не тільки чудовим джерелом обігріву, а й елементом атмосферних умов. Якщо їх розмістити на вулиці, вони будуть виглядати красиво і даруватимуть приємне тепло - навіть у прохолодні осінні дні. Така система дозволяє не тільки відпочити влітку ввечері, але і автоматично продовжує можливість проводити час на свіжому повітрі. Ми можемо вільно насолоджуватися келихом вина в саду, навіть коли температура починає різко падати.

Переваги газових обігрівачів

Це рішення має безліч переваг. Одним з найприємніших для гаманця, безсумнівно, є його економія. Маючи порівняно невеликі гроші, ми можемо опалювати навіть великі відкриті простори. Нагрівачі цього типу ідеально підходять для саду, тераси або балкона. Їх розумна ціна в поєднанні з відносно низькою вартістю використовуваної сировини, безумовно, є сумішшю, яка сподобається багатьом споживачам. Завдяки сучасному дизайну та відповідності всім необхідним стандартам, а також отриманню необхідних сертифікатів, ми також абсолютно впевнені, що цей пристрій безпечний для нас та навколишнього середовища. З належною повагою до вогню ми отримуємо рішення, яке сміливо можна назвати родинним.

Вогонь накритий склом, тому прямої загрози не представляє. Також, це екологічно чистий тип опалення, оскільки він використовує відносно неінвазивне джерело енергії, придбання якого набагато екологічніше, ніж вугілля або навіть деревина. У сучасному кліматі до зміни клімату та зростаючої екологічної свідомості цей аргумент не без значення.

Види газових обігрівачів

Цей тип опалювального рішення має безліч моделей, які ми можемо легко адаптувати до своїх індивідуальних потреб. Залежно від стилю, якому ми віддаємо перевагу, ми можемо вибрати мінімалістичний дизайн або більш традиційний, придатні для англійських, диких та зарослих садів. Дуже поширеним рішенням є так званий мобільний обігрівач, який можна встановити в найбільш оптимальній конфігурації, а також змінити залежно від потреби. Деякі моделі мають пальник, який завдяки своєму ідеальному дизайну випромінює справжній живий вогонь.

Таким чином ми отримуємо візуальну привабливість, яка чудово формує наш настрій - на терасі, в саду чи в саду нашого ресторану чи кафе. Це ідеальне поєднання універсальності розташування, чудового дизайну та теплового комфорту, яке можна отримати за допомогою газового обігрівача.

Елементарні правила безпеки

Звичайно, пам’ятайте, що ми граємося з вогнем - буквально. Тому дотримання правил безпеки тут абсолютно необхідне. Насправді достатньо здорового глузду, але це завжди варто чітко сформулювати.

Сучасні рішення насправді не представляють жодної загрози для нашого життя та здоров’я. Їх особлива конструкція захищає нас від прямих опіків - вогонь ховається за склом. Це також захист від ненавмисного загоряння вогню. Спеціальні системи означають, що нам не потрібно турбуватися про те, що наша активна дитина нашкодить собі або коту, який любить грітися при світлі вогню, спалить хвіст або вуса. Сучасні пристрої дозволяють нам бути спокійними не тільки щодо стану шерсті наших домашніх улюбленців, але і щодо безпеки всіх, навіть найактивніших домочадців.

Наступна стаття: Куди поставити камін - радимо!

Категорії блогів

Популярні записи

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: