Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Оплата

Тут Ви знайдете всю інформацію про методи оплати замовлень, а також про способи виконання замовлення. Ми дбаємо про ваше задоволення.

Безпечні способи оплати

Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні та безпечні платежі, у відділенні "Нової Пошти" або у нашому магазині.

В нашому інтернет-магазині Ви можете оплатити замовлення, накладним платежем у відділенні "Нової Пошти" або готівкою у нашому магазині, який знаходиться за адресою: Львівська обл., с. Конопниця, вул. Городоцька 8а.

Види розрахунку

Післяплата або накладний платіж (діє комісія за повернення коштів, згідно правил кур’єрської служби доставки).

Квитанція та гарантії. Одразу після оплати замовлення на сайті, ви отримуєте банківську квитанцію на вказаний вами при оформленні e-mail. Ця квитанція є підтвердженням зарахування вашого платежу та зобов’язує нас відправити придбаний вами товар. При безпосередньо отриманні товару, вам надається товаро – транспортна накладна.

Комісія за купівлю. При розрахунку у нас на сайті ви сплачуєте лише ціну обраного товару без додаткових комісій за розрахунково касове обслуговування.

Незавершена оплата. Якщо ви перейшли на сторінку оплати та не змогли завершити операцію до кінця (недостатньо коштів на карті, зник інтернет тощо), зв’яжіться, будь-ласка, з нашими менеджерами вони в свою чергу допоможуть Вам завершити процес оплати.

Повернення платежу. За умови якщо замовлення ще не відправлене, клієнт може відмовитися від нього. Ми повернемо оплачену ним суму за мінусом розрахунково касового обслуговування.

Чому варто купувати саме у нас?

Наші фахівці допоможуть підібрати продукт, відповідний вашим потребам.

Безкоштовна доставка

Від 7000 грн.

Професійні консультації

Маєте питання - телефонуйте!

Гарантія до 10 років

Ми - офіційний представник!

Вигідні покупки

Гарантія найкращої ціни!

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: