Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Повітряні топки Kratki

Сортувати
Фільтр
 FLOKI ліва 8 KW Ø 160
НОВИНКА

56 580 грн.

 FLOKI права 8 KW Ø 160
НОВИНКА

56 580 грн.

AMELIA 25
AMELIA/PF

54 243 грн.

AMELIA 25 DECO
AMELIA/DECO

60 598 грн.

AMELIA 25 DG
AMELIA/PF/DG

83 763 грн.

AMELIA 25 гільйотина

89 298 грн.

AMELIA 25 лівий BS  гільйотина

112 504 грн.

AMELIA 25 лівий BS DECO
AMELIA/L/BS/DECO

88 355 грн.

AMELIA 25 права

54 202 грн.

AMELIA 25 правий BS  гільйотина

112 504 грн.

AMELIA 25 правий BS DECO

88 355 грн.

ANTEK 10
ANTEK/PF

24 846 грн.

ANTEK 10 DECO
ANTEK/DECO

29 479 грн.

ARKE 70
KASETA/ARKE/70

48 257 грн.

ARKE 75
KASETA/ARKE/75

54 161 грн.

Показано від 1 до 15 з 225 (всього сторінок: 15)

Чому варто купувати саме у нас?

Наші фахівці допоможуть підібрати продукт, відповідний вашим потребам.

Безкоштовна доставка

Від 7000 грн.

Професійні консультації

Маєте питання - телефонуйте!

Гарантія до 10 років

Ми - офіційний представник!

Вигідні покупки

Гарантія найкращої ціни!

Давно шукали оригінальне рішення для обігріву вашого дому? Компанія Kratki пропонує вам розглянути вже достатньо поширений та актуальний на сьогодні варіант — каміни повітряного обігріву.

Обираючи тип опалення для особняка, квартири чи заміського будинку, варто задумуватись не тільки про оригінальний дизайн, але й про функціональність та економію. Ще з давніх часів для обігріву використовували каміни, які служили не тільки для того, щоб забезпечити дім теплом, але й в якості декоративного елементу. Сьогодні прийнято вважати камін в домі знаком благополуччя. Хоча, розвінчуючи міфи, скажемо вам, що камін — це досить ефективне, економне та чудове функціональне, практичне та успішне декорове рішення.

Вибір камінів тепер достатньо широкий. Різноманітні моделі, дизайн тощо, задовільнять смак навіть найбільш вимогливого покупця. У кожного каміна, звісно, є свої позитивні та негативні сторони. Ззовні, вони можуть здаватись однаковими, але вся справа у принципі роботи. Ми рекомендуємо вам ближче ознайомитись із камінами з повітряним контуром, адже вони набирають все більшої популярності серед споживачів.

Камінні топки з повітряним обігрівом

Хто ж не мріє холодними зимовими чи осінніми вечорами, після важкого дня, сісти перед каміном та розслабитись, вдивляючись у мерехкотіння вогню? Все це тепер можливо. Адже сучасні каміни ви можете обрати за привабливою та доступною ціною. У камінів є дві основні функції: декоративна та опалювальна. Правильно вбудований камін з повітряним контуром — повноцінне джерело тепла для всього будинку (включаючи дальні кімнати та кімнати другого поверху), і таке джерело тепла не уступає загальновідомим пристроям обігріву.

Існує декілька типів, на які умовно можна розділити повітряні камінні топки:

Перед тим, як купити каміни для повітряного опалення, ціна на які достатньо висока, зважаючи на високу якість, варто обрати саме той тип, який вам підходить найбільше. Якщо коротко:

Що ж, здається вибір очевидний. Та все ж варто більше детально розібратись з принципом роботи. Адже для того, щоб в домі було не тільки комфортно, але й безпечно, необхідно орієнтуватись у тому, як функціонують каміни повітряного опалення.

Повітряна камінна топка: особливості функціонування

Нагрівання відбувається методом випромінювання тепла від повітря, яке знаходиться всередині топки. Повітря прогрівається в каналах, які проходять між топкою та стінками каміну, потім воно розприділяється по приміщеннях за допомогою повітропровідних каналів, розташованих у стелі чи стінах.

Вивід продукту згорання відбувається через димову трубу. Особливість полягає в тому, що продукт згорання видаляється, не змішуючись із нагрітим повітрям. Завдяки принципу природної конвекції, відбувається подача теплого повітря у повітропровід. Другий варіант подачі — механічний, що являє собою використання спеціального термовентилятора.

Термовентилятор дозволяє встановлювати примусову подачу повітря, а також плавно регулювати та контролювати розподілення повітря по приміщеннях, тобто правильно розподіляти тепло по всьому периметру оселі.

Щодо особливостей конструкції. Для того, щоб відбувався процес нагрівання повітря необхідно передбачити присутність повітряної прокладки між корпусом каміну та поверхнею ззовні. Важливо врахувати цю систему перед тим, як ви почали будівництво будинку, адже вже під час проектування необхідно спроектувати канали, по яких буде надходити повітря в кімнати.

Камінні топки з повітряним обігрівом: складові

Як і водяна топка чи піч-камін, топка складається з корпусу, виготовленого із жаростійкого металу, та дверцят з вмонтованим, стійким до нагрівання склом. Відповідно, як ми писали вище, для видалення продуктів згорання, присутній і димохід. Існують моделі, які дають можливість підключити повітропровід для подачі в камеру топки зовнішнього повітря. Також всередині присутній вбудований ящик для золи. Для управління тягою присутня шиберна заслінка.

Перед тим як обирати варіант каміну з повітряним обігрівом, необхідно правильно розрахувати потужність опалення на яку ви розраховуєте. Для того, щоб правильно розрахувати потужність рекомендуємо вам звернутись до спеціаліста.

Купити топки з повітряним контуром

Перед покупкою, рекомендуємо ознайомитись з усім асортиментом Kratki. Також варто поспілкуватись зі спеціалістами, щоб обрати саме те, що необхідно саме для вашого будинку. Ми порекомендуємо вам найбільш підходяще та оптимальне рішення, а також надамо інформацію про найкращі камінні топки з повітряним обігрівом для того, щоб обігріти ваш будинок.

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: