Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

ПриймаюПолітика
  • FRANEK PW 12
  • FRANEK PW 12
  • FRANEK PW 12
  • FRANEK PW 12
  • FRANEK PW 12
  • FRANEK PW 12
  • FRANEK PW 12
  • FRANEK PW 12

Топки з водяним контуром

FRANEK PW 12

A+
FRANEK/PW/12/W

Топка для каміна FRANEK 12 з водяним контуром та змійовиком - це поєднання функціональності чавунного повітряного каміна та основи, яка може бути підключена до центрального опалення. У ній є просторе скло, яке гарантує великий огляд вогню.

  • 55 189 грн.

Рівень запасів:

В наявності

Час доставки:

2-5 днів

Технічні параметри

Вага (кг)348,0
Ширина (см)70,00
Висота (см)114,70
Глибина (см)51,10
Вид паливаДеревина листяних порід з вмістом вологи ≤20%
Матеріал виготовленнячавун, сталь
Номінальна потужність (кВт)12,0
Діапазон потужності нагріву (кВт)5.0 - 15.0
Теплова потужність (%)81,0
Призначений для рекупераціїТак
Індекс енергоефективності ІЕЕ108,50
Тип склапряме
Діаметр димоходу (мм)200
Відповідає критеріям ЕкопроєктуТак
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в %0,10
Температура димових газів (℃)230,0
Максимальна довжина дров (см)50
Емісія CO (пилу) (мг/Нм³)13,0
Відповідність стандарту BImSchV 2Так
Відкривання дверейвліво
Підвід повітряТак
Викладення камери згорянняНі
ПопельникТак
Подвійне склоТак
Середня потужність водяного контуру (кВт)6,5
Максимальний робочий тиск (бар)2,0
Ємність води (л)32,0
ЗмійовикТак

Опис продукту

Камінна топка FRANEK 12 з водяним контуром і змійовиком - це своєрідний гібрид, який поєднує функцію типового каміна разом із можливостями водяного каміна. На переході каміна в димохід камери згоряння постійно розміщується основа з водяним контуром та змійовиком, утворюючи таким чином цілісний нагрівальний пристрій.

Завдяки цьому частина теплової енергії, що міститься в димових газах, які виходять з камери згоряння камінної топки, перехоплюється основою. Вода, що в ній знаходиться, залишається підігрітою, а потім передається в систему центрального опалення. Завдяки цьому, при такій самій кількості палива, ми отримуємо два різні способи обігріву дому.

Водяна основа зі змійовиком пристосована до роботи з установками калориферів та підлогового підігріву з печей центрального опалення для твердого палива, газу, нафти, електроенергії та з тепловими насосами й сонячними батареями.

Основа виготовлена зі сталі, призначеної для роботи при високих температурах. Матеріал пристосований до роботи в системах центрального опалення, забезпечує високу надійність пристрою, термостійкість та довговічну працю. Його центральною частиною є камера згоряння, у якій знаходиться система горизонтальних трубок, так званих. водяних дефлекторів, що збільшують поверхню стику води з нагрівальним чинником, тобто димовими газами. Завдяки цьому основа отримує максимальну кількість тепла з димових газів і передає їх воді. Термозахистом пристрою є змійовик, який гарантує певну роботу цілого каміна.

Водяна основа у момент роботи пристрою повинна бути підключена до установки центрального опалення, тобто, повинна бути заповнена водою. У протилежному випадку це загрожує пошкодженням.

Пристрій може працювати як у відкритій системі, так і в закритій, при робочому тиску 2 бари.

Максимальне використання енергії

Топка обладнана зі зовнішньої сторони щільно розташованими радіаторами. Завдяки застосуванню такого рішення поверхня тепловіддачі оточенню є значно більшою, а водночас збільшується маса каміна.

Камінна топка має потрійну систему аерації в камері згоряння, завдяки якій спалювання деревини є екологічним, а, головне, економним.

Первинне повітря подається в топку ззовні завдяки вбудованому підводу повітря ø 125 мм. Підвід повітря знаходиться у підлозі топки.

Вторинне повітря подається через отвори, розташовані в задній стінці камери згоряння, створюючи систему допалювання димових газів. Він відповідає за спалювання газів та зменшення викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище. Це підвищує ефективність каміна, завдяки чому пристрій досягає дуже низьких параметрів викидів CO (низький викид CO).

Пристрій обладнаний системою чистого скла - завдяки завісі повітряний потік рівномірно розподіляється, обмітає скло і мінімізує налипання кіптяви. Це дозволяє зберегти ефектний і чистий вигляд скла протягом довгого часу.

Регулювання повітря камери згоряння не залежить від всіх трьох систем, завдяки чому користувач має кращий контроль над процесом згоряння.

Безпека на найвищому рівні

Чавунна передня сторона топки викладена декоративною жаростійкою керамікою типу glass, яка витримує температуру до 660°C, має сертифікат якості та безпеки. Також закінчення такого типу надає камінові сучасного і елегантного вигляду, що оптично збільшує передню частину топки.

Щільно розташовані радіатори та стінки камери згоряння виготовлені з високоякісного чавуну товщиною 8 мм і гарантують безпеку роботи пристрою та максимальне використання тепла.

Комфортне користування

Камін обладнано системою чистого скла - завдяки завісі повітряний потік рівномірно розподіляється, обмітає скло і мінімізує налипання на ньому кіптяви. Це дозволяє зберегти ефектний і чистий вигляд скла протягом довгого часу.

Тримання каміна в чистоті є легшим завдяки вмонтованому руштові та контейнеру, у якому накопичується зола.

Також він має знімну перегородку, що захищає від випадання деревини з камери згоряння та полегшує чистку каміна.

Екологічне згоряння

Завдяки своїй будові та потрійній системі аерації камери згоряння топка виконує вимоги Екопроекту та норми BImSchV 2, яка визначає максимальний викид СО. А ще щільна камера згоряння робить топку ідеальною для будинків з рекуперацією.

Технічне креслення

Онлайн матеріали
Рейтинг
0

(Відгуків: 0)

Напишіть свій відгук:

Чому варто купувати саме у нас?

Наші фахівці допоможуть підібрати продукт, відповідний вашим потребам.

Безкоштовна доставка

Від 7000 грн

Технічна підтримка

Ми на зв'язку щодня

Безпечні платежі

Дружні онлайн-платежі

Вигідні покупки

14 днів на повернення
Теги:
Камінні топки тривалого горіння

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: