Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

ПриймаюПолітика
 • VIKING 8 панель чорний
 • VIKING 8 панель чорний
 • VIKING 8 панель чорний
 • VIKING 8 панель чорний
 • VIKING 8 панель чорний
 • VIKING 8 панель чорний
 • VIKING 8 панель чорний
 • VIKING 8 панель чорний
 • VIKING 8 панель чорний
 • VIKING 8 панель чорний

Опалювальні печі

VIKING 8 панель чорний

A+
VIKING/C

Пелетна піч VIKING - це ефективний та економічний опалювальний пристрій, виготовлений за останніми технологіями. Піч - це екологічно чисте рішення завдяки спалюванню відновлюваного та чистого палива, чим є пелети.

 • 65 890 грн.

Рівень запасів:

В наявності

Час доставки:

2-5 днів

Технічні параметри

Вага (кг)150,0
Блок живлення (В/Гц)230/50
Ширина (см)86,30
Висота (см)98,50
Глибина (см)39,10
Вид паливапелета 6 мм
Матеріал виготовленнясталь, чавун, скло
Номінальна потужність (кВт)8,0
Діапазон потужності нагріву (кВт)2.5 - 8.0
Теплова потужність (%)86,5
Призначений для рекупераціїТак
Індекс енергоефективності ІЕЕ120,60
Тип склапряме
Діаметр димоходу (мм)60
Відповідає критеріям ЕкопроєктуТак
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в %0,00
Температура димових газів (℃)205,0
Емісія CO (пилу) (мг/Нм³)10,0
Відкривання дверейвліво
Підвід повітряТак
ПопельникТак
Подвійне склоТак
Ємність паливного бака (кг)15
Споживання електроенергії (Вт)80 (380)
Максимальний час горіння (год)25

Опис продукту

Пелетна піч VIKING - це ефективний та економічний опалювальний пристрій, виготовлений за останніми технологіями. Піч - це екологічно чисте рішення завдяки спалюванню відновлюваного та чистого палива, чим є пелети. Її безсумнівною перевагою є оптимізація спожитого палива. VIKING вживає лише таку кількість палива, яка вимагається для обігріву приміщень.

Сучасний дизайн

VIKING - це пристрій з сучасною формою та виглядом. Передня частина печі виконана зі скляних панелей з гартованого скла. Корпус камери згоряння виготовлено зі сталі, а для її додаткового захисту покрито порошковою фарбою. Камера згоряння викладена чавунними елементами.

Сенсорний мікропроцесорний контролер захований під скляною панеллю. Його мінімалістичний вигляд і делікатна графіка чудово підходить під вигляд печі.

VIKING обладнано одиничною, декоративною скляною панеллю типу glass, завдяки якій топка виглядає елегантно і сучасно. Таке вирішення підкреслює прекрасний огляд вогню. Крім того, мінімалістична і зручна ручка чудово доповнює дверцята.

Додатковим плюсом пристрою є тиха робота, що, у поєднанні з дизайном, відмінно презентує VIKING у квартирному просторі.

Комфортне користування

Завдяки вбудованому живильнику та застосованому управлінню VIKING вимагає мінімум роботи та залучення. Робота з піччю зосереджена на користуванні сенсорною панеллю, на якій налаштовуються режими роботи. Панель має дуже інтуїтивне меню, завдяки чому експлуатація цілого пристрою є дуже легкою. Пелету поміщають в окремо виділену ємність, що полегшує її легке наповнення. Ємність може поміщати до 15 кг палива. Така кількість палива розрахована на тривалу роботу печі до 25 годин.

Пристрій може працювати в трьох режимах:

- терморегулятора, згідно з яким задається бажана температура для приміщення, а піч сама добирає відповідну кількість палива та регулює потужність;

- програмування, що дозволяє запланувати роботу печі у денному і тижневому циклах;

- ручному, з п'ятиступеневим регулюванням рівня потужності і нагріву.

Система чистого скла гарантує обмежене налипання кіптяви. Повітряна завіса відгороджує скло від камери згоряння. Завдяки цьому воно не забруднюється.

Протягом згоряння пелети залишається невелика кількість золи, якої достатньо для періодичного спорожнення. З цією метою піч була обладнана ручним, знімним контейнером, який полегшує її чистку.

VIKING має два окремі вентилятори, перший з яких є видувним і відповідає за більш ефективний обігрів приміщення за допомогою стимульованої циркуляції теплого повітря вздовж задньої стінки камери згоряння. Другий - витяжний - гарантує механічний викид димових газів, забезпечуючи достатній тиск у секції димоходу.

Піч має підвід повітря, завдяки якому свіже повітря подається ззовні будинку. Воно не буде братися з приміщення, у якому працює. Також для ефективнішого згоряння пристрій має витратомір, який у вузькому діапазоні регулює кількість обертів витяжного вентилятора, що відповідає за подачу повітря в камеру згоряння і безпосередньо впливає на якість процесу згоряння.

Аби полегшити установку пристрою, особливо на нерівних поверхнях, він має регульовані ніжки, завдяки яким його легко можна вирівняти.

Безпека на найвищому рівні

VIKING обладнано системою датчиків, що гарантують його безпечну і правильну роботу. Звуковий сигнал та повідомлення на екрані повідомляють користувача у випадках якщо бракує пелети, втрачається тяга, або якщо існуватиме загроза перегріву печі.

Дверцята пристрою мають скляну кераміку, яка здатна витримати температуру до 660°C.

Його міцна і стабільна конструкція гарантується за допомогою компонентів найкращої якості.

Екологічне згоряння

Пристрій відповідає вимогам Екопроекту.

Технічне креслення

Онлайн матеріали
Рейтинг
0

(Відгуків: 0)

Напишіть свій відгук:

Чому варто купувати саме у нас?

Наші фахівці допоможуть підібрати продукт, відповідний вашим потребам.

Безкоштовна доставка

Від 7000 грн

Технічна підтримка

Ми на зв'язку щодня

Безпечні платежі

Дружні онлайн-платежі

Вигідні покупки

14 днів на повернення
Теги:
Дров'яні печі-каміни для дачі тривалого горінняПечі повітряного опалення на дровахПечі з камерою допалюванняПечі-каміни на пеллетахПечі з водяним опаленням для будинкуПечі на твердому паливіПечі на твердому паливі з водяним контуромПечі на дровахМеталеві печі на дровахДров'яні печі з водяним контуромДров'яні печі тривалого горіння з водяним контуромДров'яні печі для домуПечі тривалого горінняПечі тривалого горіння на дровахПечі тривалого горіння для дачіПічки тривалого горіння для будинкуПічки на твердому паливі тривалого горінняПечі повітряного опалення на твердому паливі

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: