Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика
  • Вентилятор EKOWENT Kratki

Аксесуари

Вентилятор EKOWENT Kratki

EKOWENT/2

(Відгуків: 2)

Екологічний вентилятор для каміна призначається для примусової циркуляції теплого повітря, що йде з окремо стоячої печі.

  • Ціна: 6 702 грн.

Рівень запасів:

Немає в наявності

Технічні характеристики Вентилятор EKOWENT Kratki

Вага (кг) 0,8
Інше екологічний камінний вентилятор

Опис продукту

Екологічний камінний вентилятор призначений для примусової циркуляції теплого повітря, що надходить із окремо стоячої печі при робочій температурі від 205° C до 345° C.

EKOWENT не вимагає ані батареї, ані іншого джерела електронапруги. Дія вентилятора покращує циркуляцію повітря, що нагрівається, і зменшує використання палива в печі.

Обслуговування:

Вентилятор починає свою роботу сам і збільшує швидкість оборотів разом з підвищенням температури. Якщо температура в печі зменшується, обороти вітряка спадають аж до повного їх затримання в момент погашення і остигання печі. Для отримання оптимальної ефективності пристрою слід розмістити його на верхню плиту печі окремо стоячої, біля її заднього краю (як показано на фото вище). Інше розміщення вентилятора перед піччю або на передньому краю верхньої плити не гарантує відповідної дії пристрою.

Вигляд:

Крила вітряка анодовані нікельованими. Їхня форма запроектована так, аби забезпечити найкращий потік повітря.

Правильне застосування:

Вентилятор призначається для застосування в окремо стоячих печах з температурним режимом роботи 205°C ~ 345°C (400°F ~ 650°F). Температура вище вказаної може пошкодити вентилятор. Вразливий до тепла механізм делікатно оберне крила вентилятора разом з підвищенням температури печі. Рекомендується використання термометру, який би міряв температуру печі. УВАГА: Перегрів вентилятора зумовлює зниження його ефективності, і в результаті це може призвести до його пошкодження та втрати гарантії. Якщо температура печі перевищить 345°C (650°F), слід негайно забрати від неї вентилятор.

У час роботи вентилятора його основа нагрівається, тому пристрій варто переносити за допомогою рухомої ручки. Не можна встановлювати гарячий вентилятор на незахищених поверхнях, які можуть бути пошкоджені під впливом дії гарячої температури.

УВАГА: Гарантія: 12 місяців.

5

(Відгуків: 2)

Напишіть свій відгук:

Задайте питання про товар:

Чому варто купувати саме у нас?

Наші фахівці допоможуть підібрати продукт, відповідний вашим потребам.

Безкоштовна доставка

Від 7000 грн.

Професійні консультації

Маєте питання - телефонуйте!

Гарантія до 10 років

Ми - офіційний представник!

Вигідні покупки

Гарантія найкращої ціни!

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: