Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика
  • Пелетна піч Kratki RAFAEL 6 (6,0 кВт)
  • Пелетна піч Kratki RAFAEL 6 (6,0 кВт)
  • Пелетна піч Kratki RAFAEL 6 (6,0 кВт)
  • Пелетна піч Kratki RAFAEL 6 (6,0 кВт)
  • Пелетна піч Kratki RAFAEL 6 (6,0 кВт)
  • Пелетна піч Kratki RAFAEL 6 (6,0 кВт)

Опалювальні печі

Пелетна піч Kratki RAFAEL 6 (6,0 кВт)

A+
RAFAEL

(Відгуків: 2)

Пелетна піч RAFAEL - це компактний, ефективний та економний опалювальний прилад, виготовлений за останніми технологіями. Піч - це екологічно чисте рішення завдяки спалюванню відновлюваного та чистого палива, чим є пелети. Її безсумнівною перевагою є оптимізація спожитого палива.

  • Ціна: 77 142 грн.

Рівень запасів:

Знято з виробництва

Технічні характеристики Пелетна піч Kratki RAFAEL 6 (6,0 кВт)

Головне паливо Тверде паливо
Колекція Rafael
Розміщення Окремо стояче
Вага (кг) 83,0
Блок живлення (В/Гц) 230/50
Ширина (см) 46,90
Висота (см) 90,80
Глибина (см) 49,00
Вид палива пелет 6-8 мм
Матеріал виготовлення сталь; скло
Номінальна потужність (кВт) 6,0
Діапазон потужності нагріву (кВт) 3.0 - 6.0
Теплова потужність (%) 87,0
Призначений для рекуперації Ні
Індекс енергоефективності ІЕЕ 121,10
Тип скла пряме
Діаметр димоходу (мм) 50
Відповідає критеріям Екопроєкту Так
Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ наведена в % 0,01
Температура димових газів (℃) 165,0
Емісія CO (пилу) (мг/Нм³) 20,0
Відкривання дверей вліво
Підвід повітря Так
Попельник Так
Подвійне скло Так
Ємність паливного бака (кг) 10
Споживання електроенергії (Вт) 70 (350)
Максимальний час горіння (год) 17

Опис продукту

Пелетна піч RAFAEL - це компактний, ефективний та економний опалювальний прилад, виготовлений за останніми технологіями. Піч - це екологічно чисте рішення завдяки спалюванню відновлюваного та чистого палива, чим є пелети. Її безсумнівною перевагою є оптимізація спожитого палива. RAFAEL вживає лише таку кількість опалювального матеріалу, яка вимагається для нагрівання приміщення.

Компактна будова

RAFAEL - це пристрій невеликого розміру та елегантного вигляду. Нагрівач спереду має дверцята, обладнані сучасною декоративною скляною панеллю типу glass. Корпус пристрою виготовлено зі сталі, а для свого захисту він був покритий порошковою фарбою. Камера згоряння викладена елементами з нержавіючої сталі.

Контролер нагрівача розташований у задній частині пристрою безпосередньо над дверцятами контейнера для пелет. Його мінімалістичний вигляд та витончена графіка чудово доповнюють елегантний вигляд печі.

RAFAEL обладнано одиничною, декоративною скляною панеллю типу glass, завдяки чому виглядає елегантно і по-сучасному. Таке вирішення підкреслює прекрасний огляд вогню. Більше того, мінімалістична і зручна ручка - ідеальне доповнення дверцят.

Її додатковою перевагою є тиха робота, що в поєднанні з компактним корпусом відмінно презентує RAFAEL в житловому чи офісному просторі.

Комфортне користування

Завдяки вбудованій подачі та застосованому контролерові RAFAEL вимагає мінімум роботи та відданості. Робота з піччю зосереджена на обслуговуванні панелі керування, на якій установлюються режими роботи. Пелета поміщається в контейнер, підвід до якого знаходиться у верхній частині пристрою. Контейнер має макс 10 кг палива. Така кількість палива забезпечує тривалу роботу печі до 16 годин.

Пристрій може працювати в трьох режимах:

- терморегулятора, згідно з яким задається бажана температура для приміщення, а піч сама добирає відповідну кількість палива та регулює потужність, потрібну для нагрівання;

- програмування, що дозволяє запланувати роботу печі у денному і тижневому циклах;

- ручному, з п'ятиступеневим регулюванням рівня потужності і нагріву.

Система чистого скла гарантує обмежене налипання кіптяви. Повітряна завіса відгороджує скло від камери згоряння. Завдяки цьому воно не забруднюється.

Протягом згоряння пелети залишається невелика кількість золи, якої достатньо для періодичного спорожнення. З цією метою піч була обладнана ручним, знімним контейнером, який полегшує її чистку. Пелетний обігрівач RAFAEL також має систему, яка дозволяє вручну очищати кип'ятильні труби за допомогою спеціальної стяжки, розташованої в передній частині пристрою над дверцятами камери згоряння.

RRAFAEL має два окремі вентилятори, перший з яких є видувним і відповідає за більш ефективний обігрів приміщення за допомогою примусової циркуляції теплого повітря вздовж задньої стінки камери згоряння. Другий - витяжний - полегшує викид димових газів (це не звільняє монтажника від перевірки відповідної тяги на рівні 12 Па). Піч має підвід повітря, завдяки чому свіже повітря подається ззовні будинку. Воно не буде забиратися з приміщення, у якому працює пристрій.

Аби полегшити установку пристрою, особливо на нерівних поверхнях, він має регульовані ніжки, завдяки яким його легко можна вирівняти.

Безпека на найвищому рівні

RAFAEL обладнано системою датчиків, які гарантують безпечну та належну роботу. Звуковий сигнал та повідомлення на екрані повідомляють користувача про відсутність тяги або можливість перегріву печі.

Дверцята пристрою мають скляну кераміку, яка здатна витримати температуру до 660°C.

Його міцна і стабільна конструкція гарантується за допомогою компонентів найкращої якості.

Технічне креслення

Онлайн матеріали
5

(Відгуків: 2)

Напишіть свій відгук:

Задайте питання про товар:

Чому варто купувати саме у нас?

Наші фахівці допоможуть підібрати продукт, відповідний вашим потребам.

Безкоштовна доставка

Від 7000 грн.

Професійні консультації

Маєте питання - телефонуйте!

Гарантія до 10 років

Ми - офіційний представник!

Вигідні покупки

Гарантія найкращої ціни!

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: