перейти в магазин

Новинка – ZOSIA ECO!

Новинка – ZOSIA ECO!

ZOSIA – це топка з великою чавунною камерою згоряння. Завдяки своїй герметичності вона

відмінно підходить для дому з рекуперацією. Більш того, її технічні характеристики відповідають вимогам Ecodesign.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Чавунна передня частина топки забезпечена декоративним термостійким склом, яке витримує

температуру до 800 ° C і має сертифікат якості та безпеки. Щільно розташовані радіатори і стінки печі, які виготовлені з високоякісного чавуну товщиною 8 мм, гарантують безпеку експлуатації і максимальне використання тепла
ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ
У пристрої застосовується система чистого скла – так званої повітряної завіси. Повітряний потік

розподіляється рівномірно по поверхні скла і мінімізує осадження сажі на нього. Це дозволяє вам підтримувати вікно чистим протягом тривалого часу. Решітка і контейнер, де збирається зола, виймаються, що полегшує утримання топки в чистоті. Крім того, картридж має знімне огорожу, яка запобігає випаданню деревини з вогнища і полегшує очистку каміна. Камінна топка оснащена подвійною задньою пластиною, з можливістю легкого розбирання внутрішньої спинки.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус топки обладнаний зовнішніми щільно розподіленими радіаторами. Завдяки такому рішенню, площа перенесення тепла в навколишнє середовище набагато вища. Спалювання паливних частинок здійснюється за рахунок дефлектора, який подовжує шлях димових газів. Цей процес також підвищує ефективність згоряння і гарантує краще використання енергії, в той же час мінімізує викид шкідливих речовин в атмосферу. Пристрій має потрійну систему руху повітря в камері згоряння тому процес спалювання деревини у вставці є екологічним і, що найбільш важливо, економічним. Подача первинного повітря в вставку здійснюється зовні через вбудований повітрозабірник (перерізом 125 мм). Повітрозабірник розташований в нижній частині топки. Вторинне повітря подається через отвори в задній стінці печі, що створює систему допалювання. Ця система відповідає за спалювання газів і зменшення викидів шкідливих речовин в навколишнє середовище. Це покращує ефективність каміна, що безпосередньо впливає на дуже низьку емісію СО. Пристрій оснащений системою чистого скла – завдяки так званій повітряній завісі повітряний потік розподіляється рівномірно, скло підмітається, а осадження сажі зводиться до мінімуму. Це дозволяє підтримувати ефектний і чистий вигляд скла протягом тривалого часу. Щоб користувач міг краще контролювати процес згоряння управління вентиляцією камери згоряння є незалежним для всіх трьох систем руху повітря.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Завдяки конструкції топки і потрійній системі вентиляції камери згоряння картридж відповідає вимогам Ecodesign. Крім того, герметична камера згоряння робить топку ідеальним рішенням для будинку з рекуператорами.

KRATKI- МИ СТВОРЮЄМО ТЕПЛУ АТМОСФЕРУ!

Новинка - ZOSIA ECO!Новинка - ZOSIA ECO!

Останні новини

KRATKI знову на телебаченні!

Читати більше
KRATKI знову на телебаченні!

ЧОРНИЙ ТИЖДЕНЬ у KRATKI.UA

Читати більше
ЧОРНИЙ ТИЖДЕНЬ у KRATKI.UA

Компанія KRATKI на телебаченні!

Читати більше
Компанія KRATKI на телебаченні!