перейти в магазин

KRATKI знову на телебаченні!

KRATKI знову на телебаченні!

Сьогодні ми побували на телеканалі “ІНТЕР” у телепередачі “Удачний проект”.
Ми презентували камінну топку NADIA 13 гільйотина. Топка виготовлена з високоякісної котлової сталі.

Особливістю цієї моделі є шестикутна камера згоряння та прекрасна видимість вогню. Це сучасне рішення для всіх, хто хоче простий у використанні камін.

Ефективне згоряння палива та довге утримання температури забезпечується футеруванням камери акумуляційним матеріалом Acumotte.

Допалювання часток палива відбувається завдяки дефлектору. Подача повітря в топку здійснюється ззовні будівлі через спеціальний канал діаметром 125 мм.
Управління подачею повітря здійснюється регулятором, що знаходиться під дверцятами топки. Подвійна система подачі повітря в камеру згоряння. Первинне повітря подається на плиту розташовану на дні камери згоряння, а вторинний потік – через спеціальні отвори в тильній стінці камери.

Двері монтуються з термостійкої кераміки, котрі витримують температуру до 800°C. Декоративна скляна панель типу Glass дає каміну сучасний та елегантний вигляд, оптично збільшує фронт топки. Подвійна система відкривання дверей: вгору (гільйотина) і бічна. Відкривання дверцят вгору полегшують завантаження деревини, а механізм, що забезпечує бокове розкриття, дозволить більш ефективно очищати скло.

Дізнатися більше про Nadia 13/G та інші наші камінні топки Ви можете перейшовши за посиланням: https://kratki.ua/product/kaminna-topka-nadia-13-gilyotina/

Останні новини

ECO КОНКУРС TOYOTA RAV 4

Читати більше
ECO КОНКУРС TOYOTA RAV 4

KRATKI знову на телебаченні!

Читати більше
KRATKI знову на телебаченні!

ЧОРНИЙ ТИЖДЕНЬ у KRATKI.UA

Читати більше
ЧОРНИЙ ТИЖДЕНЬ у KRATKI.UA