перейти в магазин

Газові топки

  photo-1

  Екологічні та безпечні рішення

  Піклуючись про стан навколишнього середовища, ми випустили в продаж каміни, що працюють на газі. Застосування газового палива істотно скорочує викиди СО. У процесі згоряння природного газу не утворюються шкідливі сполуки сірки, сажа та зола.

  Купити газове обладнання
  photo-1

  Сертифікат СЄ / безпека

  Герметично закрита камера горіння забезпечує максимальний рівень безпеки. Камін обладнаний системою, яка в разі аварії перекриває подачу газу, і камін автоматично вимикається.

  Купити обігрівач газовий
  photo-1

  Тепло під контролем

  Користувач повністю контролює температуру і час роботи каміна і таким чином може економити на опаленні.

  Купити газову топку
  photo-1

  Види палива

  Можливість вибору палива. Завдяки авторській конструкції системи сопел камін може працювати на зрідженому або стиснутому природному газі.

  Купити газову топку

Екологічні газові топки

Газові каміни поєднують в собі найкращі властивості звичайних камінів і можливості, недоступні для традиційних топок. Це елегантне і сучасне рішення для тих, хто надає особливого значення зручності експлуатації. Проста і вишукана форма підходить для будь-яких інтер'єрів, як сучасних, так і класичних.

photo-1
photo-1

Зручність експлуатації

Камін не вимагає чистки і в процесі роботи не виробляє ні золи, ні пилу. Можна назавжди забути про заготівлю і підкиданні дров.

photo-1

Панорамна камера горіння

Повна видимість вогню завдяки спрощеній і безрамній конструкції.

photo-1

Вогонь під контролем

Спеціально розроблений пальник створює таке ж полум’я, як і в звичайному каміні. Система управління з використанням блоків Mertik Maxitrol дозволяє регулювати висоту полум’я.