Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика

Печі на дровах Kratki

Сортувати
Фільтр
  KOZA К11 Ø 150 6 кВт
НОВИНКА

48 450 грн.

ANTARES 10
ANTARES

98 005 грн.

BLANKA 8 кахель кремова

176 715 грн.

BLANKA 8 кахель чорна

176 715 грн.

ERIK Ø 150 5,5 kW
 НОВИНКА

68 000 грн.

FALCON 9
FALCON

73 398 грн.

FALCON 9 VIEW
FALCON/VIEW

78 115 грн.

FALCON 9 W
FALCON/W

76 415 грн.

INGA
Екологічний продукт - відповідає критеріям Екодизайну
INGA

92 650 грн.

JUNO 12 панель біла

73 185 грн.

JUNO 12 панель чорна

73 185 грн.

KOZA AB
Хіт продаж
KOZA/AB

64 515 грн.

KOZA AB ENYO R
KOZA/AB/ENYO/R

79 900 грн.

KOZA AB ENYO R W висока

88 400 грн.

KOZA AB S DR ECO CREMA БЕТОН КРЕМ
НОВИНКА

62 178 грн.

Показано від 1 до 15 з 105 (всього сторінок: 7)

Чому варто купувати саме у нас?

Наші фахівці допоможуть підібрати продукт, відповідний вашим потребам.

Безкоштовна доставка

Від 7000 грн.

Професійні консультації

Маєте питання - телефонуйте!

Гарантія до 10 років

Ми - офіційний представник!

Вигідні покупки

Гарантія найкращої ціни!

Купити піч-камін на дровах

Піч-камін для дому на дровах — це компактний мобільний пристрій для опалення, який швидко нагріває приміщення після розпалювання. Від звичайних пічок пристрій відрізняється тим, що має на передній панелі дверцята з жаростійкого скла, через які можна спостерігати полум’я.

Корпус печі на дровах виготовляють зі стійких до високих температур матеріалів — чавуну чи сталі. Деякі моделі ззовні облицьовані глянцевим кахлем білого чи чорного кольору або теплоощадним мінеральним каменем талькомагнезитом.

Для підвищення ефективності дров’яна піч для дому чи дачі обладнана екологічною системою подвійного допалювання. Всередині приладу є додаткова камера, де відбувається вторинне згорання газів, що утворюються в процесі спалювання палива. Завдяки функції тривалого горіння піч-камін здатна обігрівати приміщення навіть тоді, коли вогонь у ній згас. Дрова повільно тліють протягом 8–9 годин, віддаючи тепло в приміщення.

У магазині Kratki.ua можна купити піч на дровах у класичному і сучасному стилях. За способом розміщення в кімнаті є різні варіанти: вбудовані, окремостоячі, кутові. У панорамних моделях скло розташовано на протилежних стінках, а вогонь видно з двох боків. Такі прилади можна встановлювати в центрі приміщення.

Kratki.ua безплатно доставляє товари в асортименті всією Україною. Гарантія на печі-каміни — до 10 років.

FAQ

✅ Як правильно завантажити паливо в піч на дровах?

Дрова щільно вкладають на колосники так, щоб перекрити ними всю поверхню. Наступну порцію полін кладуть на великі вуглини першої закладки. Треба стежити, щоб між шаром дров і верхом пічки була відстань не менше 100 мм. Після закладки дверцята щільно закривають. За допомогою пічних засувок регулюють подачу повітря в топку.

✅ Яка деревина краще підходить для печі на дровах?

Для печі-каміна використовують дрова дерев листяних порід. Клен, вільха, дуб, ясен, бук повільно та стійко горять, дають хороший жар, не утворюють кіптяви. Але дрова мають бути сухими, без домішок та сміття. Свіжозрубаним деревом не можна палити піч. Треба, щоб дрова вистоялися мінімум рік після заготівлі і добре висохли. Паливо слід зберігати в сухому провітрюваному місці. Якщо поліна занесли в дім з приміщення з низькою температурою, їм треба дати відлежатися та підсохнути.

✅ Які переваги мають дров’яні печі перед газовими чи електричними?

Піч на дровах компактна, автономна, не залежить від централізованої системи газозабезпечення і працює навіть за відсутності води, газу, електрики. Пристрій можна переставляти та перевозити за необхідності. Для встановлення приладу на дровах у приватному будинку не треба отримувати дозвіл чи узгодження в контролюючих органів. Дрова — найбільш економний вид палива на сьогодні. До того ж печі-каміни оснащені системою подвійного допалювання та функцією тривалого горіння, що робить їх більш ефективними і підвищує коефіцієнт корисної дії.

✅ Як правильно доглядати за піччю?

Треба підтримувати всі деталі та складові частини у справному стані. Для цього слід регулярно чистити прилад від золи та залишків палива, не допускати нагару та накопичення сажі, адже це може призвести до псування поверхні та загоряння. Для чищення треба використовувати спеціальні засоби та способи, які рекомендує виробник в інструкції до пічки. Перед опалювальним сезоном взимку варто оглянути цілісність димоходу, перевірити тягу та робочий стан усіх елементів топки. Ущільнювачі на дверцятах з часом можуть зноситися та деформуватися. Для того, щоб це виправити, треба звернутися до спеціалістів. Скляні деталі слід мити мийними засобами для камінів. Конструкцію треба періодично оглядати на предмет пошкоджень, сколів, розгерметизації. Якщо колосникова решітка прогоріла, її замінюють. Не можна спалювати в печі пластик, гуму чи інше сміття. Це призводить до швидкого забруднення, а нагар та залишки згорілих сторонніх предметів складно видаляти.

✅ Що краще вибрати для дому — піч чи камін?

І піч, і камін здатні повноцінно обігріти великі площини приміщення. Але прилади суттєво відрізняються за своїми характеристиками і додатковими функціями. Піч компактна, мобільна, її можна переставляти та перевозити за необхідності. Для встановлення приладу в домі не треба робити фундамент чи проводити глобальну перебудову. Прилад можна встановлювати як в житлових, так і в технічних приміщеннях, де треба тимчасово організувати опалення. Варіанти способів встановлення різні: пристінні, окремостоячі, кутові. Камін на дровах — глобальна стаціонарна установка, для якої треба підготувати цегляний чи бетонний фундамент, провести вентиляцію та димохід. Каміни — предмет дизайну інтер’єру. За стилем можуть бути класичні, модерн, рустикальні, хай-тек, мінімалістичні. Прилад, залежно від моделі, вбудовують чи прибудовують до стіни, ставлять у центрі приміщення чи в куті, підвішують до стелі.

Підписка

Отримуйте кращі пропозиції, інформацію про актуальні акції та знижки - прямо на ваш Email

Підпишіться на розсилку новин ввівши свій Email: