перейти в магазин

Камінні топки

  photo-1

  Традиційні топки

  Сталь і чавун

  Наш асортимент охоплює широкий спектр камінних топок, відповідних індивідуальних потреб клієнтів. Матеріал виробу - це важливий елемент камінної топки, який впливає на її функціональність і зовнішній вигляд.

  Топки з повітряним контуром
  photo-1

  Топки з водяним контуром

  Тепло живого полум'я і ефективне опалення!

  Камін з водяним контуром взаємодіє зі звичайною системою центрального опалення, володіючи при цьому економічними, естетичними та екологічними перевагами звичайного каміна. Справжнє тепло! Камін - це не тільки місце для приємного відпочинку холодними осінніми та зимовими вечорами, але і ефективне джерело тепла.

  Топки з водяним контуром
  photo-1

  Газові топки

  Екологічні газові топки

  Газові каміни поєднують в собі найкращі властивості звичайних камінів і можливості недоступні для традиційних топок. Це елегантне і сучасне рішення для тих, хто надає особливого значення зручності експлуатації. Проста і вишукана форма підходить для будь-яких інтер'єрів, як сучасних, так і класичних.

  Купити газову топку

Широкий діапазон потужності

Різноманітний асортимент камінних топок. Залежно від розміру, призначення і типу системи опалення ми пропонуємо пристрої, що відповідають конкретним вимогам. Правильний вибір каміна дозволяє забезпечити ідеальний баланс між теплом і економією.

photo-1
photo-1

камінні топки чавунні і сталеві

Масивна конструкція і матеріал виробу впливають на акумулюючі здатність. Класична топка ідеально поєднується з кам’яними камінами. Прогресивні технологічні рішення і сучасний дизайн при максимальній видимості вогню.

photo-1

Топки з водяним контуром

Економія

Раціональне спалювання палива в топках з водяним контуром може істотно знизити витрати на опалення, так як дрова залишаються одним з найдешевших видів палива на нашому ринку.

Функціональність

Після установки камінна топка з водяним контуром нічим не відрізняється від звичайної повітряної топки, але при цьому дозволяє підключити камін до системи центрального опалення.

Установка

При установці каміна з водяним контуром не потрібно підводити окремі комунікації, так можна скористатися вже існуючою системою центрального опалення.

photo-1

Екологічні газові топки

Зручність експлуатації

Камін не вимагає чистки і в процесі роботи не виробляє ні золи, ні пилу. Можна назавжди забути про заготівлю і підкидання дров. Повна видимість вогню завдяки спрощеній і безрамній конструкції.