перейти в магазин

Біокаміни

  photo-1

  фантастичні біокаміни

  Висока якість виготовлення, безпека, сучасний стиль і простота експлуатації - ось найважливіші характеристики наших біокамінів. Ми пропонуємо біокаміни різноманітного дизайну, форми і розміру. Вони можуть бути настінними, що вбудовуються і окремо стоять.

  Купити біокамін
  photo-1

  Простота установки і мобільність

  Біокамін надзвичайно простий в установці і зручний в експлуатації, а його обслуговування зводиться до поповнення рівня біопалива.

  Купити біокамін
  photo-1

  У злагоді з природою

  Біокаміни випромінюють тільки тепло, водяна пара і мінімальну кількість вуглекислого газу (стільки ж, скільки видихає людина).

  Купити біокамін
  photo-1

  Якість і безпека

  Наші біокаміни виготовлені з високоякісних матеріалів і відповідають стандарту РЄ. Біокаміни виробляються зі сталі 1,5 мм з покриттям з якісної порошкової фарби. Ємність для палива виготовлена з товстої нержавіючої сталі, яка не схильна до термодеформаціі. На біокаміни надається дворічна гарантія.

  Купити біокамін

Сертифікат TÜV

Наші біокаміни отримали сертифікат безпеки TÜV. Знак безпеки TÜV діє в більшості країн Європи. Він сприймається як доказ якості та відповідності виробу найсуворішим нормам безпеки. Крім того, знак TÜV гарантує, що процес виробництва продукції знаходиться під контролем експертів TÜVRheinnland Polska і здійснюється на найвищому організаційно-технічному рівні.

photo-1
photo-1

Сучасний дизайн для будь-якого інтер'єру

Біокаміни дозволяють радіти живому полум’ю в будь-якому приміщенні – в квартирі або власному будинку, готелі або ресторані, а також на відкритому повітрі – в саду або на терасі. Біокаміни – це, перш за все, декоративний елемент інтер’єру, тому вони відрізняються цікавим дизайном і різноманітністю форм.

photo-1

Ви шукаєте нестандартне рішення?

Ми можемо виготовити виріб під замовлення на підставі вашого власного проекту. Але запрошуємо ознайомитися з нашим асортиментом і вибрати модель, яка Вам найбільше підходить.

photo-1

Розкіш мінімалізму і оригінальні рішення

Біокамін, прикрашений сертифікованими кристалами Swarovski, відрізняється не тільки унікальною якістю обробки, але і виключно елегантним зовнішнім виглядом. Це справжній скарб, який змінить будь-який інтер’єр!