перейти в магазин

Наша компанія існує на польському ринку з 1998 року, з початком виробництва камінних решіток.

Сьогодні ми є відомим виробником камінів , решіток і камінних аксесуарів. Завдяки динамічному розвитку, високій якості і довговічності наших продуктів ми посіли високе місце серед європейських фірм.

З самого початку ми працюємо з девізом «Добре, бо польське»,  ми турбуємось про клієнта і це напевно найголовніша відмінність з конкурентами. Ми надаємо клієнтам тільки безпечні та ефективні продукти.

Ми піклуємось про те, щоб наші продукти відповідали найвищим стандартам якості згідно всіх норм

Надійну якість обслуговування забезпечує висококваліфікований досвідчений персонал зі знанням в сфері продукції, монтажу і логістики.Висока якість продукції і доступні ціни швидко завоювали довіру і прихильність клієнтів, а завдяки розширенню нашої продукції ми привертаємо увагу майбутніх торговельних партнерів.Завдяки постійним старанням, контактам з клієнтами і інвестиціям в виробничу сферу ми здобули провідні позиції нашої галузі.Ми прагнемо, щоб наші з ними відносини були, як і з працівниками, основані на вартостях тісних сімейних зв`язків. При досягненні наших цілей ми не забуваємо про взаємоповагу та норми партнерської співпраці.

Висока якість продукції

При досягненні усіх наших бізнес-цілей ми ніколи не забуваємо про взаємну повагу та стандарти партнерського співробітництва.

Завдяки динамічному розвитку, якості та довговічності продукції, ми швидко з’явились в авангарді фірм з виробництва камінів в Європі.

Наші Цілі

Створення теплої атмосфери і тепла домашнього вогнища в будинках наших клієнтів
Забезпечення високої якості продукції за доступною ціною
Побудова лінії "Польський продукт - хороший продукт"
Створення образу камінів як ефективного, економічного, екологічного обігрівального обладнання
Підтримка соціально-культурних заходів та ініціатив, а також благодійна допомога
Постійне розширення пропозицій і актуальне реагування на потреби ринку і споживачів

Всі наші вироби виготовляються дуже ретельно, із старанною обробкою деталей

Ми застосовуємо сучасні виробничі технології

Сучасна, постійно розширювана і оновлювана технічна база охоплює верстати лазерної порізки (TruLaser 5030 fiber (L41) – 3 кВт, TruLaser 5030 fiber (L56) – 5 кВтб TruLaser 5030 fiber (L68) – 5 кВт, Punch: TruMatic 3000 fiber – 3 кВт ), гнучкі верстати з програмним управлінням і роботизовані зварювальні комплекси. Устаткування забезпечує часткову автоматизацію і підвищує ефективність виробничого процесу.

Ми забезпечуємо постійний контроль якості

Відповідальний підхід, прямі контакти з клієнтами і інвестиції у виробничу базу дозволили нам стати лідером галузі. Висока якість продукції і доступні ціни швидко завоювали популярність і довіру клієнтів, в постійне розширення асортименту залучено нових комерційних партнерів.

Перш за все якість

Наші конструктори в першу чергу дбають про безпеку користувача, високої продуктивності і зменшенні кількості викидів. У той же час для нас не менш важливий сучасний дизайн і функціональність продукції, що виробляється.

лабораторія

У нас працює сучасна лабораторія, яка відповідає Держстандарту PN-EN 13240 «Обігрівачі на твердому паливі для приміщень». Перед остаточною перевіркою в сертифікованій лабораторії ми проводимо попередні випробування на спеціальному стенді. Перевірці підлягають такі параметри топок, як ККД, потужність, температура димових газів і обсяг викиду оксидів.